V teh dneh zaključujemo z veselim decembrskim dogajanjem na naši šoli. V četrtek, 21. decembra smo praznovali skupaj. Del dneva dejavnosti smo preživeli skupaj z dijaki in profesorji GFML. V sproščenem vzdušju smo si ogledali njihov avtorski filmček ter se preizkusili v improvizaciji ter se ob tem dodobra nasmejali.

Popoldne so nas obiskali naši dragi upokojeni sodelavci. Skupaj smo obujali spomine ob skromnem kosilu.

Popoldne smo se spet zbrali skupaj:  otroci vrtca in učenci šole, učitelji in starši, ravnateljica in župan. Prijetno družbo je zaokrožil najbolj pričakovan gost, Božiček, ki nam je prinesel darila. Praznovali smo državni praznik dan samostojnosti in enotnosti in začetek božično-novoletnih praznikov.

Praznike bomo preživeli doma, skupaj s svojimi najdražjimi. Tudi vam želimo prijetne praznike ter srečo, zdravje in iskreno bližino v novem letu.

Ludvika Gjerek

Ta dan pa nas je obiskala tudi novinarka Vestnika, ga. Majda Horvat, ki je svoje vtise strnila v članku, ki si ga lahko preberete na TEJ POVEZAVI.