02/ 579-10-06 o-kobilje.ms(a)guest.arnes.si
 

Prvi šolski dan

Šola 1. septembra ponovno oživi, zopet je polna mladosti, veselja in razigranosti. Prvi šolski dan je vedno nekaj posebnega. Vsako leto je poln vznemirjenja in dobrih želja, še posebej za prvošolce, ki vstopajo v novo življenjsko obdobje. Danes sta prag naše šole pogumno prestopili prvošolki in prvič sedli v šolsko klop. Učiteljica Marjana ju je v hram učenosti pospremila s spodbudno dobrodošlico. Novo šolsko leto smo začeli v prijetnem vzdušju, s kulturnim programom, ki so ga pripravili učenci naše šole, pozdravit nas je prišel tudi župan, g. Darko Horvat, ki nam je zaželel veliko dobrega – predvsem novih izkušenj, znanja in lepih trenutkov.

Vsem želimo prijetno, uspešno, ustvarjalno in navdihujoče šolsko leto 2022/2023!

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost